AHLI JAWATANKUASA INDUK DAN PENGELOLA

 

AHLI JAWATANKUASA INDUK

Bil

Nama

Jawatan

1

YBrs. Dr. Hajah Rosmawati binti Hamzah B.S.K

Pengarah IPG Kampus Kent

Pengerusi

 

2

YBrs. Datin Dr Hajah Rosinah Binti Edinin

Timbalan Pengarah Ipg Kampus Kent

Timbalan Pengerusi

 

3

Dr. Kok Boon Shiong

Penyelaras 1

4

Puan Hajah Nancy Loo Kason

Penyelaras 2

5

Dr. Ng Lee Fong

Setiausaha

6

Puan Salina binti Abdullah Sangguro

Penolong Setiausaha

7

Puan Lenny binti Gopoit

Bendahari

8

Dr. Suraya Hani binti Zakaria

Urusetia

9

Dr. Hjh Rosnah@Naning binti Sidek

Urusetia

10

Encik Maspi bin Peran

Urusetia

 

AHLI JAWATANKUASA IDCKent

Bil

Nama

Organisasi

1

Dr. Kok Boon Shiong

IPGK Kent

2

Dr. Chiam Sun May

IPGK Kent

3

Cik. Lajiwin @ Jovinia Binti Kudun

IPGK Kent

4

Dr. Khoo Chwee Hoon

IPGK Kent

5

Puan Low Kee Sun

IPGK Kent

6

Dr Ng Lee Fong

IPGK Kent

7

Puan Kang Hwa Cho

IPGK Kent

8

Puan Nurul Fildza Binti Kumil Abdullah

IPGK Kent

9

Puan Marlini Binti Michael Dzulkiflee

IPGK Kent

10

Cik Ijrahwati Binti Datu Raslin

PPD Kota Belud

11

Puan Catherine Benjamin

PPD Kota Belud

12

Puan Sarimah Diun

PPD Kota Belud

13

Encik Mohd Hilmey Insan

PPD Kota Belud

14

Encik Khairul Safuan Seman @ Simin

PPD Kota Belud

 

 


 

Ahli Jawatankuasa Pelaksana

BIL

JAWATANKUASA

TINDAKAN

1

Pengumpulan Artikel Penyelidikan

1.    Dr Kok Boon Shiong

 

Fasa 2

Faveyana Linos (K)

Ahli Kelas BKD

 

Pengumpulan laporan inovasi dan video

1.    Dr Ng Lee Fong

2.    Puan Catherine Benjamin (PPD KB)

3.    Puan Sarimah Diun (PPD KB)

Fasa 1 Dan Fasa 2

Faveyana Linos (K)

Ahli Kelas BKD

2

Pendaftaran, Sijil Dan Fail

1.    Puan Marlini Binti Michael Dzulkiflee

Fasa 1 Dan Fasa 2

Nur Amira Syafiqah binti Rosli

Ahli Kelas BM2

3

Hadiah dan Cenderamata

1.    Encik Maspi Bin Peran

Fasa 2

Adam Muhaimin bin Zaidee (K)

Ahli Kelas BM1

4

Floor/Event Manager

1.    Encik Syhibin Bin Japar

Fasa 1 Dan Fasa 2

Nurul Syazwani binti Muhammad Yusof (K)

Ahli Kelas BM3

5

Teks Ucapan & Kata Aluan

1.    En. Ismail bin Ag Piut

2.    Puan Paridah

3.    Dr. Effendy bin Yusuff

Fasa 2

Nurul Syazwani binti Muhammad Yusof (K)

Ahli Kelas BM3

6

Majlis Penutupan

1.    Dr Kok Boon Shiong

2.    Dr Ng Lee Fong

Fasa 2

Nurul Syazwani binti Muhammad Yusof (K)

Ahli Kelas BM3

7

Web dan Pembentangan Atas Talian

1.    Encik Santana Rajan Perumale (Pembentangan Atas Talian)

2.    Dr Kok Boon Shiong

3.    Puan Rahmatulfathiah Binti Samsuri (Web)

4.    Encik Mohd Hilmey Insan (PPD KB)

5.    Encik Khairul Safuan Seman @ Simin (PPD KB)

Fasa 1 Dan Fasa 2

 

Mohd Takbir Idham (K)

Ahli Kelas MT

8

Pengacara Majlis Penutupan/ Perasmian

1.    Encik Said Bin Julpin

 

Fasa 2

Haziq Abdul Latif (MT)

9

Teknikal, dokumentasi dan Persembahan Mortaj

1.    Puan Rahmatulfathiah Binti Samsuri (Web)

2.    Cik Alimah binti Muslim

3.    Encik Aznizam bin Binsari

Fasa 2

Siti Nuraina binti Abdul Rahim (K)

Ahli Kelas SN

11

Publisiti, Banner dan Website

Pereka Grafik, Banner, dan Backdrop

1.    Puan Suzana Binti Fadzil

2.    Dr Suraya Hani Binti Zakaria

3.    Dr Mohd Sawari bin Rahim

4.     

Fasa 1 Dan Fasa 2

Siti Nuraina binti Abdul Rahim (K)

Ahli Kelas S

BIL

JAWATANKUASA

TINDAKAN

12

Buku program, senarai nama,

borang penilaian dan taklimat penilai

1.    Cik. Lajiwin @ Jovinia Binti Kudun

Fasa 1 Dan Fasa 2

Muhammad Izzudin Arif bin Roslan (K)

Ahli Kelas BM4

14

Penjaga masa

1.    Puan Nurul Fildza Binti Kumil Abdullah

Fasa 1 Dan Fasa 2

Adam Muhaimin bin Zaidee

Ahli Kelas BM1

15

Bacaan doa penutupan

1.    Ustaz Kamaruzaman bin Ideres

Fasa 2

Amirul Syakir bin Nor Mazlan (BM1)

16

Moderator

 

Dr. Chiam Sun May

Penyelidikan dan Inovasi

1.    Dg Asla Marhain binti Mazlan

2.    Dixie binti Osmund

3.    Racheal Jupian

4.    Mohd Najeeb bin Abdul Rahshid

5.    Cynthia Mitchell Sadi

6.    Rotchie Ryeth Robert

 

IDCKent

1.    Cik Lajiwin @ Jovinia Kudun

2.    Cik Ijrahwati Binti Datu Raslin

17

Panel

Penyelidikan

1.    Dr Ronald Yusri Batahong (K)

2.    Dr Sabariah Binti Bahrun

3.    Dr Saimin Bin Ginsari

4.    Dr Adeline Leong Suk Yee

5.    Dr Jais bin Abduk Hamid

 

Projek Inovasi

1.    Dr Khoo Chwee Hoon (K)

2.    Dr Rosnah @ Nining Binti Sidek

3.    Dr Mohd Sawari Bin Rahim

4.    En Benny Kong Tze Loong

5.    En Santana Rajan Perumale

6.    En Zainudin Bin Ab Ghani

7.    Puan Caroline @ Lorena David

8.    Puan Dorothea Marukau @ Nuratiqah Abdullah

9.    Cik Fidelia @Esther Mathew Sipaun

10. Puan Low Kee Sun

 

IDCKent

1.    En Makmur Ibak (K)

(Jabatan Pendidikan Negeri Sabah)

2.    Dr Mohd Nazri Bin Abdul Rahman (Universiti Malaya)

3.    Dr. Wong Ken Keong

(Jemaah Nazir Negeri Sabah)

4.    Dr. Lily Chin Mui Ken

(SK St Francis Convent (M) Kota Kinabalu Sabah)

 

Go to top